ENRU

ТОП-3: початок травня у кіно

641f998947d8888e2
Сезон блокбастерів починається — камерна перестрілка, расистський фільм жахів та повернення єнота Ракети та Грута.

Перестрілка

У кіно з 27 квітня

Бен Уітлі, який у минулому році запам'ятався «Висоткою» з Томом Гіддлстоном, цього разу вирішив влаштувати перестрілку. 12 людей, один кейс з грошима, купа зброї та великий пустий ангар — хто залишиться живий і чи залишиться живим хоч хтось? Вибір великий — серед головних героїв «Перестрілки» Кілліан Мерфі, Армі Гаммер, Брі Ларсон та Шарлто Коплі.

Якщо ви вірите, що кульмінація «Скажених Псів» мала продовжуватися цілий фільм, то вам сподобається «Перестрілка».

Кріс Насхаваті, Entertainment Weekly

«Перестрілка» — це не найкращий і не найгірший приклад наслідування Тарантіно. Не найкращий, бо не оригінальний. Не найгірший — тому що фільм веселий та захопливий. 

Метт Золер Зейц, RogerEbert.com 

Пастка

У кіно з 27 квітня

Якщо ви звикли, що фільми жахів — це обов'язково містика чи великий злий хлопець з мачете, то «Пастка» вас здивує. Загадковий південь США, тема расової дискримінації і трішки комедії. Фільм вже називають однією з найважливіших картин 2017-го року, пророкують номінацію на «Оскар»,  а критики співають дифірамби.

«Пастка» — це дуже страшний, дуже веселий та безжальний, як скальпель, фільм.

Пітер Бредшоу, The Guardian

Коли фільм переходить від параноїдальної атмосфери до екшну, жорстокість приносить задоволення, особливо у парі з чудовими сюжетними поворотами.

Джон ДеФор, The Hollywood Reporter

Вартові Галактики 2

У кіно з 4 травня

Вони знову рятують галактику під музику 80-х! Кріс Пратт, Зої Салдана, Бредлі Купер, Він Дизель повертаються у космічній пригоді Marvel. У новій частині до них приєднаються Курт Рассел у ролі планети Его та Сильвестр Сталоне, чий персонаж досі залишається загадкою.

«Вартові Галактики 2» нагадують другу поїздку на американських гірках. Вона була дуже крутою вперше, але зараз псується відчуттями «вже було» і «вже бачив».

Тод МакКарті, The Hollywood Reporter

Добірний саундтрек та барвиста атмосфера додають картині веселощів, але фільму бракує оригінальності першої частини. 

Джо Волш, CineVue

Технологічний бонус

Сфера

У кіно з 27 квітня

Соцмережі захоплюють світ і не дивно, що вони стають предметом суперечок. «Сфера» розповідає про універсальну соцмережу, яка об'єднує усі дані користувача, майже повністю ліквідовуючи його приватне життя. Як виявляється, створена вона зовсім не з альтруїстичних переконань і тому головній героїні (Емма Вотсон) доведеться зупинити творця — Тома Генкса.