5 найкращих аеропортів світу у 2019 році знаходяться в Азії, а найкращий європейський аеропорт — Мюнхенський — лише 7 у рейтингу.

Про це йдеться в опублікованому рейтингу найкращих у свіиі аеропортів, що складає британська консалтингова компанія Skytrax.

Так, першу сходинку цьогоріч обійняв аеропорт «Чангі», що у Сінгапурі. Він очолює рейтинг найкращих уже сьомий рік поспіль. Друге та третє місця займають аеропорти Токіо та Сеула, а закривають п'ятірку лідерів аеропорті Дохи та Гонконгу.

Найкращим європейським аеропортом організація назвала аеропорт Мюнхена. Також до десятки найкращих входить аеропорт «Хітроу», що у Лондоні.

Жоден український аеропорт до топ-100 найкращих цьогоріч не увійшов, однак увійшли 2 аеропорти Москви, а також аеропорт Варшави.

Зазначимо, що рейтинг найкращих аеропортів світу компанія Skytrax почала складати з 1999 року. У рейтингу аеропорти оцінюють за близько 40 критеріями, зокрема доступністю громадського транспорту, відстанню до центру міста, доступністю Wi-Fi, комфортом терміналів, дружністю персоналу аеропорту, вибір магазинів та барів, рівнем безпеки тощо.

31 березня в аеропорту Борисполя почав працювати другий термінал.

Нагадаємо, 30 листопада у Києві запустили перший експрес до Борисполя. Поїзд курсує між залізничним вокзалом Києва Київ-Пасажирський та аеропортом Бориспіль цілодобово, відправляється з 14-ї колії. На другий день після запуску експрес Київ-Бориспіль зламався.

Поділитись: