Політика

Трамп підтримав заявку Чорногорії на вступ до НАТО

11 квітня, 2017 18:56
Політика/Трамп підтримав заявку Чорногорії на вступ до НАТО
Зберегти
Вигляд
lead
Президент США Дональд Трамп підтримав заявку Чорногорії на вступ до військового альянсу НАТО, ухвалену Сенатом наприкінці березня.

Президент США Дональд Трамп підтримав заявку Чорногорії на вступ до військового альянсу НАТО, ухвалену Сенатом наприкінці березня. Про це повідомляє The Washington Times.

У листі до Сенату Трамп зазначив, що вступ Чорногорії до НАТО ніяк не торкнеться американського бюджету.

Таке оголошення президент США зробив за день до зустрічі у Білому Домі із генеральним секретарем НАТО Йенсом Столтенбергом.

Прес-секретар адміністрації президента Шон Спайсер заявив, що Дональд Трамп запрошує Чорногорію на зустріч лідерів НАТО у Брюсселі, що відбудеться 25 травня.

«Цей крок говорить іншим бажаючим вступити до НАТО, що двері євроатлантичної спільноти народів залишаються відкритими, і західнобалканські країни вільні обирати власне майбутнє і партнерів без зовнішнього втручання або переконання», — сказав він.

Раніше повідомлялося, що Сенат США проголосував більшістю голосів за те, щоб схвалити заявку Чорногорії на вступ країни в НАТО.

До цього лідери опозиції Чорногорії, підозрювані у причетності до підготовки перевороту в країні, звернулися до радника президента США Дональда Трампа із закликом запобігти вступу Чорногорії в НАТО.

Нагадаємо, The Telegraph з посиланням на джерела у британському уряді оприлюднив інформацію, що російська влада причетна до спроби перевороту у 2016 році в Чорногорії.

16 жовтня 2016 року у Чорногорії затримали 15 людей за підготовку терактів на виборах.

Пізніше прокуратура країни заявила, що російські націоналісти хотіли вбити прем’єра Чорногорії.

Також повідомлялося, що РФ вибачилась за плани вбити прем’єра Чорногорії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чорногорія не конкретизує звинувачення у перевороті через вплив Росії — аналітик.

Пов`язані новини