ENRU

Трамп допоміг сину зустрітися з російською юристкою

Білий дім підтвердив повідомлення про те, що президент США Дональд Трамп допоміг своєму старшому синові скласти заяву про його зустрічі з російською юристкою Наталією Весельницькою під час американської передвиборчої кампанії.

Про це сказала на брифінгу для журналістів представник Білого дому Сара Хакабі Сандерс.

«Президент вніс свої пропозиції, як це зробив би будь-який батько, грунтуючись на тих обмежених відомостях, які у нього були», — сказала вона.

Дональд Трамп «втрутився», але не диктував текст заяви свого сина, про що раніше повідомляли ЗМІ, додала Сандерс.

За її словами, заява Трампа-молодшого була «правдивою», в ній не було помилок і неточностей. Сандерс на брифінгу звинуватила демократів в бажанні роздути історію.

«Демократи хочуть і далі використовувати цю історію як піар і роблять все, щоб вона не затихала і кожен день з'являлася в газетах», — додала вона.

Раніше видання The Washington Post повідомляло, що президент Трамп особисто написав заяву про зустріч сина з російською юристкою.

Раніше видання New York Times оприлюднило матеріал, в якому йшлося про те, що син Трампа у 2016 році зустрічався з російською юристкою Наталею Весельницькою, яка нібито мала передати йому компромат на Клінтон.

Сам Трамп-молодший підтвердив цю зустріч, однак, вказав, що не отримував такої інформації від неї.

Сама юристка спростувала зв'язки з Кремлем.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram