ENRU

Трамп і Путін телефоном обговорили сирійське питання — Білий дім

Президент США Дональд Трамп і президент Росії Володимир Путін у вівторок, 2 травня, провели телефону розмову, у якій, в тому числі, підняли сирійське питання.

Про це повідомляє прес-служба Білого дому.

«Президент Трамп і президент Путін погодилися з тим, що страждання в Сирії тривають занадто довго і що всі сторони повинні зробити все можливе, щоб покласти край насильству», —йдеться у заяві.

«Розмова була дуже хорошою і включала обговорення створення безпечних або деескалаційних зон для досягнення міцного миру з гуманітарних і багатьох інших причин», — повідомляє прес-служба.

Зазначається, що 3-4 травня США відправлять свого представника в столицю Казахстану — Астану — на переговори щодо припинення вогню в Сирії.

Повідомляється також, що президенти «детально обговорили спільну роботу з викорінення тероризму на всьому Близькому Сході».

У розмові Трампа і Путіна також йшлося про те, як найкраще вирішити «дуже небезпечну ситуацію» в Північній Кореї.

У свою чергу, прес-служба Кремля повідомляє, що Путін і Трамп висловилися «на користь організації особистої зустрічі у прив'язці до засідання саміту «Групи двадцяти» 7-8 липня в Гамбурзі».

Нагадаємо, після удару американської авіації по сирійській військовій базі Путін заявив, що відносини РФ та США погіршилися під час президентства Дональда Трампа.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram