Президент США Дональд Трамп у червні минулого року наказав звільнити спецпрокурора Роберта Мюллера. Однак президент змінив своє рішення, коли його головний юрист пригрозив звільненням.

Президент США Дональд Трамп у червні 2017-го року наказав звільнити спецпрокурора Роберта Мюллера. Однак президент змінив своє рішення, коли його головний юрист пригрозив звільненням.

Про це повідомляє The New York Times, посилаючись на неназвані джерела.

Білий Дім доки цю інформацію не коментує. Сам Дональд Трамп її спростовує. Під час Всесвітнього економічного форуму у Давосі, де він виступатиме 26 січня, американський лідер заявив: «Фейкові новини. Типові фейкові історії The New York Times», повідомляє BBC.

За даними американського видання, Трамп вважав, що у спецпрокурора Мюллера є три різних конфлікти інтересів, що заважають йому проводити розслідування. Насамперед, відмова від членства у гольф-курорті Трампа після суперечки щодо внеску; робота Мюллера в юридичній фірмі, що представляла інтереси зятя та радника Трампа Джареда Кушнера і співбесіда на заміщення вакантної посади директора ФБР, яку він пройшов за день до призначення спецпрокурором.

Роберт Мюллер — колишній директор ФБР, якого призначили спецпрокурором у травні минулого року. Це сталося незадовго після того, як Трамп звільнив директора ФБР Джеймса Комі нібито через зв’язки з Росією. Роберт Мюллер розслідує можливу змову між оточенням Трампа та Росією під час передвиборчої кампанії 2016, а також можливе перешкоджання розслідуванню з боку Білому Дому. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дональд Трамп: Рік на посаді президента. 

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile