Росія не відповіла достатнім чином за свої спроби вплинути на демократичні процеси у Штатах, оскільки США вирішили не реагувати на окремі її дії, хоча й знали про них.

Росія не відповіла достатнім чином за свої спроби вплинути на демократичні процеси у Штатах, оскільки США вирішили не реагувати на окремі її дії, хоча й знали про них.

Про це під час слухань на Комітеті Сенату у справах збройних сил заявив глава Агентства національної безпеки і Кібернетичного командування США, адмірал Майкл Роджерс, передає CNN.

За словами Роджерса, його відомство робить усе можливе для боротьби з кіберзагрозами в рамках своїх повноважень, проте президент Дональд Трамп не надав йому додаткових повноважень для того, щоб зупиняти російських хакерів «там, де вони діють».

Роджерс додав, що США «достатньо сильні» для того, щоб запобігати іноземному втручанню, але «достатніх заходів у цьому напрямку поки не вживається».

Речниця Білого дому Сара Сандерс, коментуючи виступ Роджерса категорично з ним не погодилась та заявила, що адміралу не потрібні особливі повноваження для боротьби з Росією, і підкресливши, що адміністрація Трампа поводиться набагато жорсткіше щодо Москви, ніж адміністрація його попередника Барака Обами.

Раніше повідомлялося, що Спецслужби США знайшли докази того, що «таємні агенти Росії» здійснювали хакерські атаки на виборчі системи семи штатів під час президентських виборів у 2016 році.

5 січня 2017-го розвідка США звинуватила посадовців РФ у втручанні в президентські вибори. Й у своїй доповіді назвала Путіна ініціатором кібератак на США.

Однак новообраний президент США Дональд Трамп заявив, що кібератаки не вплинули на перебіг виборів.

Пізніше у Кремлі відкинули звинувачення США в кібератаках.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile