Трамп оголосив про підготовку нового польоту людей на Місяць

12 грудня, 2017 09:30
default/Трамп оголосив про підготовку нового польоту людей на Місяць
Зберегти
Вигляд
Президент США Дональд Трамп підписав меморандум про зміну цілей американської космічної програми і оголосив про відновлення програми висадки на Місяці.

Президент США Дональд Трамп підписав меморандум про зміну цілей американської космічної програми і оголосив про відновлення програми висадки на Місяці.

Про це повідомила прес-служба Білого дому.

У присутності астронавтів, зокрема, Харрісона «Джека» Шмітта, який побував на Місяці, Трамп підписав відповідний меморандум. Документ змінює директиву про національну космічну політику, підписану Бараком Обамою у 2010 році.

Раніше йшлося про те, що до 2025 року США повинні відправити пілотований корабель «за межі Місяця», в тому числі до астероїда. До середини 2030-х США планували послати людей на орбіту Марса, а потім повернути їх на Землю.

Тепер з програми прибрали конкретні дати. Ідеться про те, що країна повинна бути лідером у пілотованих польотах в Сонячній системі, починаючи з повернення астронавтів на Місяць. Наступною метою після Місяця позначені «Марс та інші напрямки».

«Підписана мною директива переорієнтує американську космічну програму в сторону пілотованих польотів та відкриттів. Ми уперше з 1972 року повернемо американських астронавтів на Місяць для досліджень. На цей раз ми не тільки встановимо прапор і залишимо слід, але створимо основу для польоту на Марс. А потім, можливо, і в інші світи», — заявив Трамп.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перша висадка людини на Місяць: факти, міфи і конспірологія. 

Пов`язані новини