Президент США Дональд Трамп підписав новий указ про санкції проти Північної Кореї.

Президент США Дональд Трамп підписав новий указ про санкції проти Північної Кореї.

Про це повідомляє Білий дім.

«Протиправні, дестабілізуючі та репресивні дії і політика уряду Північної Кореї є постійною загрозою національній безпеці, зовнішній політиці, економіці США. Ми повинні максимально тиснути на Північну Корею, щоб продемонструвати її керівництву, що найкращий і єдиний шлях — повернутися до денуклеаризації», — йдеться в повідомленні.

Санкції були введені відносно фізичних і юридичних осіб, які займаються торгівлею з Північною Кореєю, а також фінансових установ, які сприяють цій торгівлі.

Також США ввели санкції відносно судноплавних і торгових мереж Північної Кореї і видали 180-денну заборону на відвідування Сполучених Штатів суден і літаків, які відвідали Північну Корею.

Крім цього, указ дає повноваження секретарю Казначейства з державним секретарем вводити санкції щодо осіб, які беруть участь в декількох галузях економіки, зокрема, портів, а також щодо фінансових інститутів.

Обмеження також торкнуться сфер будівництва, енергетики, фінансових послуг, рибальства, інформаційних технологій, виробництва, медицини і т.д.  

Напередодні Трамп анонсував санкції і зазначив, що нові фінансові обмеження спрямовані на «відсічення джерел доходів, які фінансують зусилля Північної Кореї щодо розробки найнебезпечнішої відомої людству зброї».

19 вересня Трамп з трибуни Генасамблеї ООН заявив, що Сполучені Штати проявляють терплячість стосовно Північної Кореї, однак у разі відсутності вибору готові повністю знищити КНДР. Водночас, КНДР назвала промову Трампа  «гавкітом собаки»

15 вересня Північна Корея запустила чергову ракету в бік Японії. Снаряд рухався в бік Тихого океану, перелетів через японську територію і впав в 2 тис. км від японського острова Хоккайдо.

12 вересня Рада Безпеки ООН одноголосно схвалила розроблену США резолюцію про введення нових санкцій щодо Північної Кореї. Зокрема, для КНДР обмежили експорт текстилю та імпорт нафти. 

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile