Світ

Трамп підписав указ про санкції щодо країн, підозрюваних у втручанні у вибори США

12 вересня, 2018 21:29
Світ/Трамп підписав указ про санкції щодо країн, підозрюваних у втручанні у вибори США
Зберегти
Вигляд
Президент Дональд Трамп підписав указ про введення санкцій відносно країн та інших суб'єктів, які звинувачують чи будуть звинувачені у втручанні у вибори в США.

Президент Дональд Трамп підписав указ про введення санкцій відносно країн та інших суб'єктів, які звинувачують чи будуть звинувачені у втручанні у вибори в США.

Про це повідомляє Reuters.

Зазначається, що указ передбачає «захист США від іноземного втручання на внутрішніх виборах».

Рішення про відповідні санкції прийматимуться Держдепартаментом та Міністерством фінансів.

«Санкції будуть включати заморожування активів, обмеження доступу до фінансових установ США і заборону громадянам США інвестувати в залучені компанії», — йдеться у повідомленні.

Як пише The Hill, указ, який підписав глава США, це «остання спроба адміністрації Трампа усунути побоювання, що Росія хоче втручатися в середньострокові вибори у листопаді 2018 року».

Сполучені Штати почали розслідувати втручання Росії у вибори президента 2016 року після того, як радник кампанії Трампа проговорився австралійському дипломату.

На слуханнях у Комітеті з розвідки колишній секретар Департаменту внутрішньої безпеки США Джей Джонсон заявив, що замовником хакерських атак під час виборів президента у 2016 році був особисто Путін.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: CNN показав документальний фільм про втручання Путіна у вибори в США.

Путін назвав звинувачення щодо контактів РФ з кампанією Трампа «вигадкою опозиції».

Пов`язані новини