Президент США Дональд Трамп учергове підтвердив наміри свідчити генпрокурору Мюллеру у справі втручання Росії у вибори США в 2016 році.

Президент США Дональд Трамп учергове підтвердив наміри свідчити генпрокурору Мюллеру у справі втручання Росії у вибори США в 2016 році.

Про це повідомляє NBC News.

Після того як звільнився провідний адвокат Трампа у цій справі, президента спитали, чи досі він хоче свідчити прокурору. Той — підтвердив.

Журналісти також питали Трампа і про самого адвоката Доуда та інші останні зміні у команді президента. Однак Трамп вийшов із зали Білого дому та не надав відповіді.

Нагадаємо, що провідний адвокат президента США Дональда Трампа Джон Доуд, який працював у справі втручання Росії у вибори США, заявив про відставку.

Адвокати президента США Дональда Трампа радили йому не відповідати на запитання спецпрокурора Роберта Мюллера у справі про розслідування контактів з Росією під час виборів.

Раніше спецпрокурор Мюллер знайшов докази зв’язку Кремля з Трампом перед його інавгурацією.

Сполучені Штати почали розслідувати втручання Росії у вибори президента 2016 року після того, як радник кампанії Трампа проговорився австралійському дипломату.

На слуханнях у Комітеті з розвідки колишній секретар Департаменту внутрішньої безпеки США Джей Джонсон заявив, що замовником хакерських атак під час виборів президента у 2016 році був особисто Путін.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: CNN показав документальний фільм про втручання Путіна у вибори в США.

Путін назвав звинувачення щодо контактів РФ з кампанією Трампа «вигадкою опозиції».

Поділитись: