Президент США Дональд Трамп заявив, що спільний саміт з лідером Північної Кореєї Кім Чен-Ином «може бути відкладений».

Президент США Дональд Трамп заявив, що спільний саміт з лідером Північної Кореї Кім Чен Ином «може бути відкладений». Відтак, Трамп підтвердив слова віце-президента США Майка Пенса про можливість скасування такої зустрічі.

Про це Трамп заявив під час зустрічі з президентом Південної Кореї Мун Чже Іном у Білому домі, передає AP.

За словами Трампа, запланований саміт у Сінгапурі «може не відбутись 12 червня». Трамп допустив, що історична зустріч «може бути відкладена».

Лідер США зустрівся з президентом Південної Кореї у Білому домі для консультацій перед запланованим 12 червня самітом з КНДР.

Як пише BBC, Трамп заявив, що для проведення саміту КНДР повинна виконати необхідні умови. Пхеньян, у свою чергу, заявив, що відмовиться від участі у переговорах, якщо США наполягатиме на однобічній відмові від ядерної зброї.

Раніше віце-президент США Майк Пенс заявив, що президент США Дональд Трамп може відмовитися від зустрічі з Кім Чен Ином.

Також раніше повідомлялося, що Трамп прагне досягти угоди про повну денуклеаризацію Корейського півострова.

Як повідомлялось, президент США Дональд Трамп зустрінеться з главою Північної Кореї Кім Чен Ином у Сінгапурі 12 червня. Раніше глава КНДР ніколи не зустрічався з будь-яким з президентів США, а офіційний закордонний візит робив лише одного разу — у Китай.

Президента США Дональда Трампа номінували на Нобелівську премію миру за зусилля, спрямовані на налагодження відносин з Північною Кореєю. Відповідний лист до Норвезького комітету премії надіслали республіканські законодавці.

Поділитись: