Президента США Дональда Трампа номінували на Нобелівську премію миру за зусилля, спрямовані на налагодження відносин з Північною Кореєю

Президента США Дональда Трампа номінували на Нобелівську премію миру за зусилля, спрямовані на налагодження відносин з Північною Кореєю. Відповідний лист до Норвезького комітету премії надіслали республіканські законодавці.

Про це повідомляє Fox News.

«Зараз ми бачимо більший прогрес у Північній Кореї, аніж протягом усього терміну президентства Обами. І це прямий наслідок непохитного лідерства президента Трампа у світі», — заявив республіканець Люк Мессер.

Лист за його ініціативи підписали загалом 18 конгресменів.

Трамп буде кандидатом на премію вже у 2019 році, оскільки термін подачі заявок у поточному році завершений.

У травні Трамп має зустрітися з лідером КНДР Кім Чен Ином. Їх зустрічі вже передував візит глави ЦРУ Майка Помпео до Північної Кореї.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Дім миру» на кордонах двох Корей є найкращим місцем зустрічі — Трамп про Кім Чен Ина

Раніше президент Південної Кореї Мун Чже Ін заявив, що Дональд Трамп заслуговує на Нобелівську премію миру за зусилля, спрямовані на припинення ядерної програми КНДР.

Президент США Дональд Трамп обговорив з президентом Південної Кореї Мун Чже Іном можливі дату та місце проведення зустрічі з лідером КНДР Кім Чен Ином.

27 квітня глава КНДР Кім Чен Ин зустрівся з президентом Південної Кореї Мун Чже Іном у демілітарізованій  зоні.

Лідер КНДР та президент Південної Кореї домовились, що до кінця року підпишуть договір, що формально покладе край Корейській війні, що тривала 1950-1953-го року.

Президент Південної Кореї Мун Чже Ін запропонував Північній Кореї об'єднати залізничні мережі двох країн.

Кім Чен Ин назвав зустріч «моментом початку нової історії ери і світу». Зустріч стала третьою після закінчення війни в Кореї, проте обидва попередніх саміти відбувалися в Пхеньяні. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Хороші речі відбуваються» — Трамп привітав зустріч лідерів КНДР та Південної Кореї

Поділитись: