Журналісти The Washington Post оприлюднили стенограму розмов президента США Дональда Трампа з президентом Мексики Енріке Пенья Ньєто та прем’єром Австралії Малколмом Тернбуллом. Згідно з розшифровкою, Трамп тиснув та погрожував лідерові Мексики в розмові про стіну на кордоні

Журналісти The Washington Post оприлюднили стенограму розмов президента США Дональда Трампа з президентом Мексики Енріке Пенья Ньєто та прем’єром Австралії Малколмом Тернбуллом. Згідно з розшифровкою, Трамп тиснув та погрожував лідерові Мексики в розмові про стіну на кордоні.

Про це повідомляє The Washington Post.

Ці розмови велися в Білому домі за тиждень після інавгурації Трампа в січні 2017 року.

Трамп, говорячи з Ньєто, погрожував припинити всі контакти, якщо той продовжуватиме робити заяви, що Мексика не платитиме за будівництво стіни.

Трамп з’ясував: Ньєто знає, що фінансування будівництва стіни на кордоні з Мексикою «надходитиме з інших джерел», проте президент США не хотів, щоби Мексика продовжувала публічно відмовлятися від сплати.

«Якщо Мексика казатиме, що не збирається платити за стіну, тоді я не хочу більше зустрічатися з тобою, бо я не можу з цим жити», — сказав Трамп президентові Мексики.

Він також назвав стіну «найменш важливою в розмові, але найважливішою в політиці».

Раніше повідомлялося, що на будівництво стіни з Мексикою в США є лише $20 млн.

ЧИТАЙТЕ: Вимоги до стіни Трампа на кордоні із Мексикою: висока, міцна та красива.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: