Світ / США

Трамп прилетів до Іраку та зустрівся з військовими США: його візит не анонсували

Associated Press
Світ/США/Трамп прилетів до Іраку та зустрівся з військовими США: його візит не анонсували
Зберегти
Вигляд
Президент США Дональд Трамп разом з дружиною прилетіли до Іраку. Їхній візит офіційно не оголошувався.

Це третій раз в історії, коли американський президент відвідав Ірак. До Трампа в Багдаді були Джордж Буш та Барак Обама.

Трамп прибув до столиці країни, де зустрівся з американськими військовими. Президент заявив, що приводом для візиту стала подяка службовцям за їхню боротьбу з «Ісламською державою».

«Два роки тому, коли я став президентом, вони домінували. Але тепер це не так. Чудова робота», — заявив Трамп та додав, що Америка не збирається виводити війська з Іраку.

Нині у країні базуються близько 5 тисяч військових США, які підтримують уряд країни у боротьбі з радикальним ісламістським угрупованням «Ісламська держава», додає ВВС

19 грудня Дональд Трамп схвалив виведення всіх американських сил із Сирії. Президент заявив, що бойовики «Ісламської держави» вже переможені. Сенатори США розкритикували це рішення — на їхню думку, це загрожує безпеці США, а також надає сміливості «Ісламській державі».

За два дні після оголошення про виведення військ з Сирії телеканал CNN з посиланням на війського чиновника повідомив, що президент США Дональд Трамп також наказав готувати виведення половини американських військ з Афганістану.

Більше про:
# Ірак
# США
Пов`язані новини