Коментуючи 80-ті роковини початку Другої світової війни, президент США Дональд Трамп сказав, що він «просто хоче привітати» Польщу з цим.

Про це повідомляє Washington Post.

Як зазначає видання, Трамп неодноразово дивно коментував справи інших держав, що може бути пов’язано з тим, що він не знає, про що йдеться.

Черговий дивний коментар стосувався Польщі, де 1 вересня відбувалися заходи з нагоди 80-ї річниці початку Другої світової. Сам Трамп туди не поїхав, а відправив віце-президента Майка Пенса.

Один з журналістів запитав у глави Білого дому, що він може сказати жителям Польщі.

«У мене є добре послання для Польщі. У нас є Майк Пенс, наш віце-президент, він ось-ось приземлиться. Він представляє мене. Я дуже хочу з’їздити туди в найближчий час. Поки я просто хочу привітати Польщу. Це велика країна з чудовими людьми. У нас також є багато поляків у нашій країні, це може бути 8 мільйонів. Ми дуже любимо наших польських друзів. І я скоро буду там», — сказав Трамп.

Нагадаємо, 1 вересня 1939 року війська нацистської Німеччини вторглися в Польщу.


1 вересня президент Володимир Зеленський зустрівся в Польщі з віце-президентом США Майком Пенсом. Останній запевнив президента України у незмінній підтримці США.

Також вони обговорили майбутню зустріч Зеленського з Трампом та допомогу Україні.

Крім цього, у Варшаві Україна, Польща та США підписали Меморандум про тристороннє співробітництво у сфері енергетики.

Поділитись: