ENRU

Трамп про санкції щодо Росії: США не будуть терпіти втручання у демократію

Президент США Дональд Трамп висловив сподівання, що між США та Росією у майбутньому налагодиться співпраця, аби санкції не застосовувались.

Про це йдеться у офіційному коментарі Трампа з нагоди підписання санкцій, оприлюдненому на сайті Білого дому.

«Ми сподіваємося, що між нашими двома країнами буде співробітництво з основних глобальних питань, щоб ці санкції більше не потрібні», — йдеться у повідомленні.

Водночас, у коментарі мовиться, що Трамп бачить «серйозні недоліки» у цьому законі, але підписує його задля національної єдності.

«Америка не буде терпіти втручання у наш демократичний процес, і ми будемо підтримувати наших союзників та друзів проти російської підривної діяльності та дестабілізації», — наголошується в коментарі.

Нагадаємо, у середу президент США Дональд Трамп підписав документ про запровадження нових санкцій проти Росії, КНДР та Ірану. 

27 липня Сенат США підтримав санкції проти РФ і передав документ на підпис Трампу.

Санкції забороняють приватні інвестиції понад $10 млн в російські приватизаційні угоди, і обмежують інвестиції в експортні нафто- і газопроводи до $5 млн. 

Водночас, новий закон також обмежує повноваження Трампа: президент не зможе скасовувати санкції або виводити з під них конкретних осіб особистим указом.

Російський президент Володимир Путін заявив, що Росії доведеться відповісти на санкції США.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Санкції поодинці: чому США та ЄС розійшлися у діях проти Кремля.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram