Президент США розкритикував діяльність «Радіо Свобода», «Голос Америки» та інших американських медіа. Він запропонував створити власну мережу мовлення, щоб «розміщувати там справжні новини».

Про це він сказав під час зустрічі з журналістами, пише «Радіо Свобода».

«CNN — це голос, який дійсно здається чутним поза кордонами (США — ред.), і це жахлива річ для нашої країни. І ми маємо запустити свою власну новинну мережу і розміщувати там справжні новини», — заявив Трамп.

За його словами, потрібно найняти справді талановитих людей і подати назовні справжній голос, а не такий, що несе брехню.

Американський президент згадав редакції «Радіо Свобода/Радіо Вільна Європа» та «Голос Америки», які фінансуються з бюджету США.

«У нас були Радіо Вільна… здається, Радіо Вільна Європа та "Голос Америки"… Ми створили їх, щоб розбудовувати свою країну, і це не надто добре працює», — вважає Трамп.

Президент «Радіо Свобода» Джеймі Флай відповів на критику президента. Він зазначив, що редакції «Радіо Свобода» з 1950 року працюють над створенням «об’єктивної журналістики» для тих, «кому в іншому разі бракуватиме надійних джерел інформації».

Керівник бюро «Голосу Америки» в Білому домі Стів Герман також прокоментував звинувачення Трамп.

«Попри свою заяву, президент Сполучених Штатів мусить знати, що «Голос Америки» й досі працює, адже він дав цьому підтримуваному американським урядом мовнику два інтерв’ю на камеру і регулярно відповідає на мої та Петсі Вікадусварі питання», — написав Герман.

Раніше президент США Дональд Трамп назвав журналістів покидьками та тваринами, а також заявив, що інформатор, який повідомив про нібито його тиск на президента України Володимира Зеленського, є шпигуном.

Нагадаємо, після телефонної розмови Трампа із Зеленським, у Конгресі США почали процедуру імічменту і розслідування щодо можливих спроб Трампа та Джуліані чинити тиск на українську владу, аби та сприяла переобранню Трампа на виборах у 2020 році. 

Трамп визнав, що під час бесіди із Зеленським згадував про Байдена, але запевняє, що не тиснув на президента України.

Поділитись: