Президент США Дональд Трамп під час святкових заходів з нагоди Дня незалежності заявив, що у боях проти британської колоніальної армії у 18-му столітті американська армія захоплювала аеропорти. У Twitter створили хештег, за яким висміюють ці слова Трампа.

Трамп перелічив найвідоміші події війни за незалежність, яку в США також називають революційною, після чого додав: «Наша армія контролювала повітря, утримувала фортеці, брала штурмом аеропорти, робила все, що мала робити».

Після цього у Twitter користувачі почали висміювати слова Трампа. Також вони створили хештег #revolutionarywarairportstories — історії про аеропорти революційної війни.

«Я відчуваю необхідність ... необхідність поспішати» — Джордж «Маверік» Вашингтон.

Одна з найбільших битв.

Аеропорт імені Рейгана, 1776 рік.

«Битва за багаж (1776 рік). Велика кількість життів була втрачена. І валіз також. Деякі кажуть, що це була найгірша різанина, яку вони коли-небудь бачили».

Також користувачі висміяли Трампа, згадавши про те, що він через нібито виявлені в нього кісткові шпори ухилився від служби в армії в часи В’єтнамської війни. Повідомлення написане від імені Джорджа Вашингтона, який звертається до своєї дружини Марти.

Дорога Марта! Поки ми чекали посадки в Даллесі (аеропорт у Вашингтоні — ред.), я дізнався, що один із моїх солдатів, якому подобається, аби його називали «ТОЙ САМИЙ ДОНАЛЬД», захворів на кісткову шпору і вирішив записатися в лист очікування квитків. Я майже упевнений, що не побачу його в битві.

Нагадаємо, у Вашингтоні вперше за 27 років пройшов військовий парад до Дня незалежності США. Трампа розкритикували за це, порівнявши його з президентом РФ Володимиром Путіним та лідером КНДР Кім Чен Ином.

Поділитись: