Світ

Трамп відповів на питання про Крим та Путіна

12 липня, 2018 20:59
Світ/Трамп відповів на питання про Крим та Путіна
Зберегти
Вигляд
lead
Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп під час прес-конференції на саміті НАТО відповів на питання про анексію Криму Росією.

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп під час прес-конференції на саміті НАТО відповів на питання про анексію Криму Росією.

«Чи визнаєте ви російську анексію Криму?», — запитав один з журналістів у Трампа.

Лідер США зазначив, що йому не подобається те,що відбувається в Криму, але анексія Криму є відповідальністю його попередника —Барака Обами. 

«Це цікаве питання, бо задовго до того, як я отримав цю посаду, президент Обама допустив це. Це було під час його президенства. Тепер вони побудували міст в Крим, збудували порт для підводних човнів — це було правління Барака Обами, я б не дозволив це, якби був на посаді, але він дозволив. Що станеться з Кримом віднині — я не знаю, я не задоволений тим, що там відбувається. Але це відповідальність Обами», — сказав Трамп.

Трамп також повідомив, що під час зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним 16 липня говоритиме про Україну.

Раніше посол США в НАТО повідомив, що США прагнуть покращення відносин з Росією, але за певних умов. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Європа перебуває під тиском між Трампом і Путіним — історик Євросоюзу

16 березня 2014 року на території Автономної Республіки Крим провели невизнаний світовою спільнотою референдум про стутус півострова. Президент Росії Володимир Путін 18 березня 2014 року оголосив про «включення Криму до складу РФ» — таким чином Росія анексувала український півострів.Україна, Європейський союз та Сполучені Штати не визнали результати голосування на так званому «референдумі».

Пов`язані новини