Суддя в Нью-Йорку в четвер, 7 листопада, зобов'язав президента США Дональда Трампа виплатити 2 мільйони доларів відшкодування збитків за нецільове використання коштів благодійної організації.

Як повідомляє The Washington Post, суд дійшов висновку, що Трамп незаконно дозволив своїм передвиборчим штабам співпрацювати з фондом у зборі коштів для благодійних організацій ветеранів.

Позов подав ексгенпрокурор Нью-Йорка. Адвокат Трампа називав скаргу «політично вмотивованою», навіть коли Трамп визнав багато звинувачень. Зокрема, Трамп визнав, що дозволив своєму штабу скоординувати свої дії з Фондом Трампа щодо збору коштів в Айові у 2016 році під час передвиборчого періоду.

У рамках врегулювання Трамп також погодився виплатити 1,8 мільйона доларів. Загалом 3,8 мільйона доларів надійдуть на вісім благодійних організацій.

Це ознаменувало надзвичайний момент, пише WP: президент США визнав, що не дотримувався основних законів про те, як слід керувати благодійними організаціями. Раніше Трамп наполягав, що благодійність ведеться належним чином, а позов є шахрайством.

Поділитись: