Світ

Трамп виступив проти заборони на зберігання і носіння зброї у США

29 березня, 2018 20:31
Світ/Трамп виступив проти заборони на зберігання і носіння зброї у США
Зберегти
Вигляд
Президент США Дональд Трамп категорично виступив проти заборони на носіння та зберігання зброї, що гарантовано Другою поправкою Конституції США.

Президент США Дональд Трамп категорично виступив проти заборони на носіння та зберігання зброї, що гарантовано Другою поправкою Конституції США. 

Про це повідомляє «Голос Америки».

Таку заяву Трамп зробив у відповідь на заклик колишнього судді Верховного суду Джона Пола Стівенса внести правки до постанови про зброю.

Зокрема, Стівенс запропонував ухвалити закон, який заборонив би зберігання напівавтоматичної зброї, збільшив би мінімальний вік для придбання зброї із 18 до 21 року і запровадив більш повну перевірку всіх покупців зброї.

Також колишній суддя, який є однопартійцем Трампа, заявив, що Друга «поправка застаріла і часто неправильно трактується».

«Незважаючи на те, як дуже демократи хотіли б, щоб це сталося, і незважаючи на вчорашні слова колишнього судді Верховного суду — цього не буде», — написав у Twitter президент Трамп.

24 березня у США тисячі людей взяли участь у масштабній акції «Марш за наше життя» (March For Our Lives), присвяченій забороні на вільний продаж зброї після загибелі 17 людей у школі в Паркленді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рятуючи учнів від стрільця, у школі Флориди загинули вчитель географії та помічник тренера — очевидці

Нагадаємо, 14 лютого внаслідок стрілянини в місті Паркленд штату Флорида загинуло 17 людей. П'ятеро поранених — у важкому стані.

Підозрюваний — 19-річний колишній учень школи Ніколаз Круз, якого до того вигнали з освітнього закладу «через дисципліну».  Правоохоронці його затримали.

Затриманий за підозрою у вчиненні стрілянини в школі Флориди, Ніколас Круз визнав провину.

Також стало відомо, що 19-річний Круз є членом націоналістичної організації Republic of Florida.

Пов`язані новини