Президент США Дональд Трамп заявив, що застосує збройні сили для захисту кордону з Мексикою до часу, коли буде завершене будівництво стіни і встановлення «відповідних умов безпеки».

Президент США Дональд Трамп заявив, що застосує збройні сили для захисту кордону з Мексикою до часу, коли буде завершене будівництво стіни і встановлення «відповідних умов безпеки».

Про це повідомляє «Голос Америки».

Таку заяву Трамп зробив у зв'язку з новою хвилею мігрантів з країн Центральної Америки: понад 1200 мігрантів на кордоні йдуть дві тисячі кілометрів від мексикансько-гватемальського кордону.

Також американський президент повторив погрозу скасувати Північноамериканську зону вільної торгівлі, якщо їх не буде зупинено.

Раніше  Трамп погрожував припинити американську допомогу Гондурасу та іншим країнам, якщо вони не зупинять «караван» центральноамериканських мігрантів, що йдуть у напрямку американського кордону.

Нещодавно, Трамп оприлюднив фото будівництва стіни на кордоні з Мексикою. 

25 січня 2017 року Трамп підписав указ про будівництво стіни на кордоні з Мексикою. Стіна на кордоні з Мексикою є однією з передвиборних обіцянок Трампа і покликана «зупинити наркотрафік з країни у США».

Загальна вартість всього будівництва стіни уздовж південного кордону може скласти більше як $21 мільярд. 

Водночас, повідомлялось, що на будівництво стіни з Мексикою у США є лише $20 мільйонів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Вимоги до стіни Трампа на кордоні із Мексикою: висока, міцна та красива

Поділитись: