Світ / США

Трамп замовив у Білий дім понад 300 бургерів і піцу: в Адміністрації не вистачає персоналу через «шатдаун»

ВВС
Світ/США/Трамп замовив у Білий дім понад 300 бургерів і піцу: в Адміністрації не вистачає персоналу через «шатдаун»
Зберегти
Вигляд
lead
Президент США Дональд Трамп замовив фастфуд у Білий дім. Їжею з ресторанів швидкого харчування він пригостив на урочистому прийомі футболістів Clemson Tigers, які перемогли у Національному чемпіонаті серед студентів.

Через призупинення роботи уряду в США частина співробітників, відповідальних за кухню в Білому домі, перебувають у неоплачуваних відпустках. Трамп вирішив цю проблему і за свій рахунок замовив понад 300 бургерів, піци та картоплю фрі.

Коли Трампа запитали, який в нього улюблений фастфуд, президент заявив: «Якщо він американський — він мені подобається. Це все — американське».

Скільки Трамп заплатив за замовлення — не відомо. Він заявив, що не хотів відкладати прийом спортсменів через нестачу персоналу в Білому домі.

Теперішній шатдаун — найдовший в історії США.

Робота федеральних установ США частково припинилась опівночі 22 грудня через відсутність грошей внаслідок неухвалення бюджету. Доки дебати щодо бюджету тривають, близько 800 тисяч федеральних службовців не отримують зарплату. Частину чиновників відправили в неоплачувані відпустки, інші продовжують роботу без оплати.

Основним питанням, яке блокує відновлення роботи уряду, є фінансування будівництва стіни на кордоні з Мексикою. Трамп і республіканці вимагають виділити на це з бюджету додаткові 5,6 мільярдів доларів, але демократи — проти. Допоки обидві сторони не знайдуть спільного рішення, повного відновлення роботи уряду не буде.

Пов`язані новини