Президент США Дональд Трамп заявив, що завершив відповідати на запитання спецпрокурора Роберта Мюллера, який розслідує втручання в американські президентські вибори 2016 року.

За словами Трампа, він відповів на запитання «з легкістю». Він також підкреслив, що був зайнятий, тому йому потрібен був час, аби завершити письмові відповіді на запитання спецпрокурора.

«Завжди треба обережно відповідати на питання людям, які мають погані наміри. Я їх ще не подав, я їх завершив», — заявив президент та додав, що відповів на питання самостійно.

Раніше стало відомо, що спецпрокурор Мюллер знайшов докази зв’язку Кремля з Трампом перед його інавгурацією.

Сполучені Штати почали розслідувати втручання Росії у вибори президента 2016 року після того, як радник кампанії Трампа проговорився австралійському дипломату.

Міністерство юстиції США висунуло обвинувачення 12-ти співробітникам російського Головного слідчого управління (ГРУ), звинувативши їх у втручанні у вибори президента США у 2016 році. 

На слуханнях у Комітеті з розвідки колишній секретар Департаменту внутрішньої безпеки США Джей Джонсон заявив, що замовником хакерських атак під час виборів президента у 2016 році був особисто Путін.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: CNN показав документальний фільм про втручання Путіна у вибори в США.

Путін назвав звинувачення щодо контактів РФ з кампанією Трампа «вигадкою опозиції».

Поділитись: