УКРАЇНА

Трансляція ЧС у Росії буде пропагандою агресора — президент Федерації футболу України

6 червня, 2018 19:39
УКРАЇНА/Трансляція ЧС у Росії буде пропагандою агресора — президент Федерації футболу України
Зберегти
Вигляд
Президент Федерації футболу України Андрій Павелко підтримує рішення Комітету Ради з питань свободи слова щодо проекту про заборону трансляції Чемпіонату світу з футболу, який відбудеться в Росії.

Президент Федерації футболу України Андрій Павелко підтримує рішення Комітету Ради з питань свободи слова щодо проекту про заборону трансляції Чемпіонату світу з футболу, який відбудеться в Росії.

Про це повідомляє кореспондент Громадського із брифінгу президента ФФУ.

«Верховна Рада має право ухвалювати подібні рішення про заборону трансляції у Росії. Не знаю, якими будуть наслідки та реакція ФІФА. Але точно скажу, що Верховна Рада має право ухвалювати такі постанови, адже в нас у країні Законом визнано Росію агресором», — сказав президент ФФУ Андрій Павелко.

Він також додав, що підтримує ініціативу заборони трансляції мундіалю-2018, оскільки такий показ буде пропагандою країни-агресора.

«Федерація футболу України не відсилає жодного свого члена до Москви на футбольний мундіаль. Інтереси нашої країни буде представляти дипломатична особа, спрямована Україною в Російську Федерацію», — заявив Павелко.

Також він порадив футбольним уболівальникам не їхати на мундіаль до Росії.

«Я гадаю, що вони його проведуть, як завжди у них трапляється, невдало. Віддавати Чемпіонат світу Росії, як на мене, було помилкою ФІФА», — додав Павелко.

Президент ФФУ стверджує, що українська футбольна асоціація відмовилася від своєї квиткової квоти та скасувала акредитацію для українських журналістів. Чи акредотовані все ж представники вітчизняних ЗМІ на мундіаль, він не знає.

6 червня Комітет Верховної Ради з питань свободи слова та інформполітики підтримав проект постанови про недопущення трансляції в Україні Чемпіонату світу з футболу в Росії.

Про те, що Національна суспільна телекомпанія вирішила не транслювати ЧС з футболу, який відбудеться у Росії, глава НСТУ Зураб Аласанія повідомив ще у лютому.

У квітні 46 членів Європейського парламенту закликали не відвідувати Чемпіонат світу з футболу у Росії.

Глава МЗС Павло Клімкін також заявляв, що Росію треба позбавити права проведення Чемпіонату світу з футболу в 2018 році.

В Європарламенті закликали ігнорувати чемпіонат світу з футболу в РФ.

Члени королівської родини та британські міністри не поїдуть на чемпіонат світу з футболу у 2018 році у Росію через можливу причетність РФ до отруєння екс-розвідника Сергія Скрипаля.

Уряди Швеції, Данії й Австрії розглядають можливість бойкоту чемпіонату світу з футболу в Росії.

Фінальний етап Чемпіонату світу з футболу відбудеться у Росії з 14 червня до 15 липня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Порошенко про Чемпіонат з футболу: Фанати мають самі вирішити, чи їхати до Росії

Пов`язані новини