Українське представництво міжнародного антикорупційного руху Transparency International  висловило обурення повідомленнями про напад на радницю міського голови Херсона Катерину Гандзюк.

Українське представництво міжнародного антикорупційного руху Transparency International висловило обурення повідомленнями про напад на радницю міського голови Херсона Катерину Гандзюк.

Відповідну заяву організація оприлюднила після нападу 31 липня.

«Transparency International Україна вимагає від херсонських правоохоронців результативного розслідування атаки на Катерину Гандзюк. Поліція має нарешті показати суспільству, що напади на громадських активістів — це злочин, за який неодмінно доведеться відповідати», — йдеться у заяві.

У Transparency International наголошують, що «суспільство систематично отримує сигнал про небезпеку займати активну громадянську позицію» через «підпали офісів ЗМІ, побиття викривачів, обливанням зеленкою активістів». 

«Застерігаємо херсонську поліцію від спокуси спустити справу на гальмах. Адже Катерина Гандзюк була і є критиком місцевих правоохоронних органів за їхню не завжди послідовну позицію у захисті суверенітету України та правопорядку в місті», — додають учасники руху і наголошують, що очікують на результати слідства.

Як повідомлялося, у Херсоні вранці 31 липня напали на Катерину Гандзюк, — виконувачку обов'язків керівника справами виконавчого комітету та радницю міського голови. Як повідомив місцевий журналіст Сергій Никитенко, невідомий чоловік чекав на Катерину біля під'їзду і облив її кислотою. Гандзюк отримала опіки і перебуває в лікарні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Напад на радницю міського голови Херсона: що відомо

Поділитись: