УКРАЇНА

Transparency International закликає Луценка менш емоційно ставитися до критики

25 травня, 2017 10:33
УКРАЇНА/Transparency International закликає Луценка менш емоційно ставитися до критики
Зберегти
Вигляд
У відповідь на критичну заяву антикорупційної мережі Transparency International стосовно відсутності відчутного прогресу в антикорупційних розслідуваннях щодо топ-корупціонерів колишнього режиму, Генеральний прокурор України та його прес-служба відповіли звинуваченнями в бік міжнародної організації.

Антикорупційна мережа Transparency International закликала генерального прокурора Юрія Луценка менш емоційного ставитися до критики роботи прокуратури.

Про це йдеться у заяві Transparency International.

Зазначається, що у відповідь на критичну заяву антикорупційної мережі Transparency International стосовно відсутності відчутного прогресу в антикорупційних розслідуваннях щодо топ-корупціонерів колишнього режиму, Генеральний прокурор України та його прес-служба відповіли звинуваченнями в бік міжнародної організації.

Повідомляється, що за результатами зустрічі голови Правління Transparency International Хосе Уґаса з Генеральним прокурором, директором Національного антикорупційного бюро та громадськістю на міжнародному воркшопі з повернення активів, очільник антикорупційної мережі під час прес-конференції та виступів у ЗМІ повідомив про те, що на сьогодні проти екс-презиедента Віктора Януковича немає жодної справи у суді за обвинуваченнями саме у корупційних злочинах. 

У відповідь на це, прес-служба Генпрокуратури в офіційному прес-релізі опублікувала перелік підозр, які оголошено Януковичу та звинуватила керівника Правління глобального антикорупційного руху Transparency International у поширенні дезінформації.

Перелік оприлюднених оголошених підозр лише підтвердив тезу про те, що жодної корупційної справи в суді немає.

«До того ж, у ряді згаданих проваджень про підозру Януковичу було оголошено ще у 2014-2015 роках, що лише підтверджує справедливість зауважень голови Правління Transparency International», — йдеться у заяві.  

Зазначимо, під час виступу Генерального прокурора Луценка у Верховній Раді України 24 травня 2017 року прозвучали звинувачення у бік Transparency International Україна в брехні та «грантоїдстві». 

Генпроркурор заявив, що «У погоні за грантами не можна дискредитувати свою країну, брешучи через вуста дуже шанованих міжнародних інституцій».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Політик у прокуратурі: як Юрій Луценко провів рік в ГПУ.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини