ENRU
Transparency International закликає Луценка менш емоційно ставитися до критики
25 травня, 2017
298

Антикорупційна мережа Transparency International закликала генерального прокурора Юрія Луценка менш емоційного ставитися до критики роботи прокуратури.

Про це йдеться у заяві Transparency International.

Зазначається, що у відповідь на критичну заяву антикорупційної мережі Transparency International стосовно відсутності відчутного прогресу в антикорупційних розслідуваннях щодо топ-корупціонерів колишнього режиму, Генеральний прокурор України та його прес-служба відповіли звинуваченнями в бік міжнародної організації.

Повідомляється, що за результатами зустрічі голови Правління Transparency International Хосе Уґаса з Генеральним прокурором, директором Національного антикорупційного бюро та громадськістю на міжнародному воркшопі з повернення активів, очільник антикорупційної мережі під час прес-конференції та виступів у ЗМІ повідомив про те, що на сьогодні проти екс-презиедента Віктора Януковича немає жодної справи у суді за обвинуваченнями саме у корупційних злочинах. 

У відповідь на це, прес-служба Генпрокуратури в офіційному прес-релізі опублікувала перелік підозр, які оголошено Януковичу та звинуватила керівника Правління глобального антикорупційного руху Transparency International у поширенні дезінформації.

Перелік оприлюднених оголошених підозр лише підтвердив тезу про те, що жодної корупційної справи в суді немає.

«До того ж, у ряді згаданих проваджень про підозру Януковичу було оголошено ще у 2014-2015 роках, що лише підтверджує справедливість зауважень голови Правління Transparency International», — йдеться у заяві.  

Зазначимо, під час виступу Генерального прокурора Луценка у Верховній Раді України 24 травня 2017 року прозвучали звинувачення у бік Transparency International Україна в брехні та «грантоїдстві». 

Генпроркурор заявив, що «У погоні за грантами не можна дискредитувати свою країну, брешучи через вуста дуже шанованих міжнародних інституцій».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Політик у прокуратурі: як Юрій Луценко провів рік в ГПУ.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram