УКРАЇНА

Троян і Крищенко вийшли з конкурсу на посаду голови Нацполіції

25 січня, 2017 15:15
УКРАЇНА/Троян і Крищенко вийшли з конкурсу на посаду голови Нацполіції
Зберегти
Вигляд
Виконуючий обов'язги голови Нацполіція Вадим Троян та його заступник Андрій Крищенко вирішили припинити участь у конкурсі на посаду голови Нацполіції.

Виконуюий обов’язки голови Національної поліції України Вадим Троян вирішив не продовжувати участь у конкурсній процедурі на посаду керівника. Про це він повідомив у мережі Facebook.

Троян пояснив своє небажання продовжувати участь у конкурсі браком робочого стажу, необхідного для зайняття керівної посади.

«Голова поліції України повинен бути абсолютно легітимним, таким, що відповідає всім вимогам Закону — без поправок, дописувань та натяжок. Мені не вистачило близько 20 місяців стажу для беззастережного проходження всіх критеріїв конкурсу. Я це приймаю, і як офіцер, не хочу ніяких поблажок і припущень», — написав він.

Також прийняв рішення зняти свою кандидатуру з конкурсу на посаду Голови Національної поліції і заступник Вадима Трояна Андрій Крищенко, про що він повідомив у мережі Facebook.

Раніше повідомлялося, що керівники Нацполіції Троян і Крищенко не прийшли на конкурс на посаду голови.

Нагадаємо, 15 грудня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков оголосив конкурс на обіймання посади керівника Національної поліції України.

16 листопада Аваков призначив Трояна тимчасовим головою Нацполіції.

Колишня очільниця Нацполіції Хатія Деканоідзе, яка оголосила про відставку 14 листопада, заявила, що що не бачить Трояна новим головою органу.

Пов`язані новини