УКРАЇНА

Троє російських біатлоністок представлятимуть збірну України

2 серпня, 2018 13:00
УКРАЇНА/Троє російських біатлоністок представлятимуть збірну України
Зберегти
Вигляд
Російські біатлоністки Катерина Бех, Анастасія Рассказова і Оксана Москаленко представлятимуть юніорську збірну України.

Російські біатлоністки Катерина Бех, Анастасія Рассказова і Оксана Москаленко представлятимуть юніорську збірну України.

Про це заявив очільник Федерації біатлону України Володимир Бринзак.

«Батьки у дівчаток українці, документи щодо отримання громадянства зараз знаходяться в стадії оформлення, тому виступають вони поки за Київську область, але тільки в особистому заліку, не приносячи командні очки. Нам спортсменки такого рівня в будь-якому випадку не завадять, особливо з огляду на те, що в цій віковій групі відчуваємо певний кадровий дефіцит», — розповів Бринзак.

Раніше спортсменки мали намір перейти в збірну Білорусі, однак зробити це не вдалося.

Також в українську національну команду перейшов їхній тренер Ілля Лопухов.

20-річна Рассказова — членкиня юніорської збірної Росії - брала участь в юніорському чемпіонаті світу, перемагала на російських юніорських стартах. У юніорському рейтингу СБР вона посідала 11-е місце.

Оскільки біатлоністка виступала за російську команду на міжнародних стартах, за Україну вона зможе виступати тільки після обов'язкового карантину або за згодою Союзу біатлоністів Росії.

20-річна Катерина Бех брала участь у юніорському Кубку IBU. До середини грудня вона зможе виступати за збірну України без обмежень.

18-річна Оксана Москаленко у рейтингу СБР серед дівчат посідала 15-е місце за підсумками сезону.

Раніше президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак заявив, що тренер жіночої збірної з біатлону Урош Велепец йде з посади.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Збірна України з біатлону повернулася з Олімпіади.

Український фристайлер Олександр Абраменко здобув першу золоту медаль на зимових Олімпійських Іграх у Південній Кореї. Це також перша за всю історію України олімпійська медаль у фрістайлі. Таким чином країна піднялась на 17-е місце в медальному заліку.

ЧИТАЙТЕ: Олімпіада-2018: українська збірна у цифрах та фактах.

Більше про:
# біатлон
Пов`язані новини