УКРАЇНА

Трьом працівникам НАБУ оголосили про підозру в компрометації співробітника Нацбанку

14 вересня, 2018 13:03
УКРАЇНА/Трьом працівникам НАБУ оголосили про підозру в компрометації співробітника Нацбанку
Зберегти
Вигляд
Трьом співробітникам Національного антикорупційного бюро оголосили про підозру в скоєнні злочину, пов’язаного з компрометацією співробітника Національного банку.

Трьом співробітникам Національного антикорупційного бюро оголосили про підозру в скоєнні злочину, пов’язаного з компрометацією співробітника Національного банку.

Про це повідомила речниця Служби безпеки Олена Гітлянська.

За її словами, в межах кримінальної справи правоохоронці вилучили у підозрюваних значну кількість речових доказів, які вказують на правопорушення.

«Під час санкціонованих слідчих дій у сейфі співробітника НАБУ було вилучено конверт, у якому знаходився план компрометації працівника Нацбанку України», — повідомила Гітлянська у Facebook.

На оприлюднених фото плану детально розписані 6 сценаріїв поведінки співробітника НАБУ, за якими він може скомпрометувати людину та зафіксувати надання нею хабара.

Так, у плані йдеться про можливі способи контакту зі співробітником Нацбанку.

Наприклад:

  • «Провокування ДТП неподалік місця проживання особи. Налагодити контакт під час обговорення обставин ДТП, як вибачення — запропонувати похід в ресторан, потім організувати поїздку до стриптиз-клубу чи масажного салону і сфотографувати перебування в такому закладі людини. Потім зустрітися і повідомити, що щодо особи є справа і задокументувати надання нею хабара».
  • «Організувати інсценування пограбування, під час пограбування втрутитись і завадити. Після нападу зав’язати розмову і запропонувати випити. Організувати поїздку до стрипклубу, масажного салону, зробити фотографії. Запропонувати поїхати до приватної бані, організувати дівчат. Задокументувати процес. Потім розповісти про справу, а в позитивному результаті — задокументувати надання хабара».
  • «Створити персональну сторінку у Facebook з привабливою дівчиною, завести знайомство. Через тиждень запропонувати зустрітись — далі за сценарієм».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Під ковпаком НАБУ: 6 речей з арсеналу борців із корупцією в Україні

Більше про:
# НАБУ
Пов`язані новини