Джеймі, Еван і Лаклан Макліни прибувають на острів Антиґуа. Вони перетнули Атлантичний океан і встановили три світових рекорди
Фото:

Twitter/Children First

Джеймі, Еван і Лаклан Макліни стали першим трійком братів, які самостійно перетнули Атлантичний океан. Вони також стали наймолодшим тріо і зробили це швидше за інших, таким чином встановивши одразу три світових рекорди.

Про це повідомляє BBC.

Зазначається, що брати Макліни почали свою подорож 12 грудня 2019 року з острова Гомера, що належить до архіпелагу Канарських островів. Через 35 днів, 9 годин і 9 хвилин вони дісталися острова Антиґуа, що в східній частині Карибського моря.

Раніше найшвидшим часом, за який команда з трьох людей перепливала Атлантичний океан, був 41 день.

Джеймі, Еван і Лаклан народилися в Единбурзі, столиці Шотландії. 26-річний Еван і 21-річний Лаклан — ще студенти, тоді як 27-річний Джеймі працює інженером-проєктувальником в англійському місті Брістоль.

Тріо називає себе BROAR — від англійських слів «brothers» (брати) та «oar» (гребець). Протягом останніх 20 днів поїздки братам довелося обійтися без музики, подкастів та аудіокниг: їхні телефони зламалися через морську воду й сонячне світло. Але в них із собою була волинка, гармоніка та укулеле, які допомагали їм відволікатися від труднощів подорожі — троє є також і музикантами.

Молодші Еван і Лаклан підбурили старшого Джеймі спробувати встановити світовий рекорд — і той неохоче погодився. «Вони мені мали виламати руку (щоб я погодився — ред.), але я буду повік вдячним їм за те, що вони переконали мене погодитися», — пізніше сказав журналістам Джеймі Маклін.

BROAR сподіваються, що зможуть зібрати 250 тисяч фунтів стерлінгів пожертвувань для шотландських благодійних організацій Feedback Madagascar (допомагає Мадагаскару в розвитку) і Children First (захищає дітей від насилля).

Поділитись: