УКРАЇНА

Три роки новій поліції: що змінилося?

2 липня, 2018 22:51
УКРАЇНА/Три роки новій поліції: що змінилося?
Зберегти
Вигляд
4 липня — 3 роки патрульній поліції України. А з 2018 ще й день Національної поліції. Відповідний указ президент Петро Порошенко підписав три місяці тому.

4 липня — 3 роки патрульній поліції України. А з 2018 ще й день Національної поліції. Відповідний указ президент Петро Порошенко підписав три місяці тому.

За три роки патрульна поліція почала працювати ще у 28 містах окрім Києва. Кількість поліцейських зросла з двох тисяч до 15-ти. Водночас за останній рік довіра до інституції знизилася майже на 10%.

Чи стала патрульна поліція кращою? Чи можна говорити про масовий відтік поліцейських і брак інструментів та повноважень для ефективної роботи? Про це – у інтерв’ю із заступником голови Національної поліції, керівником патрульної поліції Олександром Фацевичем у програмі «Реформа» о 21:10 на Громадському.

Також з експертом Українського монітору з дотримання прав людини Євгеном Крапивіним говоримо про оновлення складу національної поліції та чи змінилися методи роботи «нових» правоохоронців.

Програма «Реформа» присвячена трансформації українського суспільства і виходить в прямому ефірі на Громадському щопонеділка о 21:00. Ведучий програми Андрій Андрушків запрошує на ефір реформаторів від влади і громадськості, аналітиків та чиновників, аби розуміти реальний хід реформ.

Також дивіться: «Громадське.Схід»«Громадське.Крим»

«Громадське.Світ»«Простономіка».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Пов`язані новини
Війна
11 листопада 2018
Громадське просить вибачення за некоректне зображення анексованого Криму на мапі Європи
У матеріалі Громадського «100 років Першій світовій: уже тоді Донбас був стратегічно важливим об'єктом», від 11 листопада, була опублікована мапа «Карта Європи, 2018 рік», де анексований півострів Крим було зображено некоректно. На мапі зображення було заштриховано, утім в кольорах Російської Федерації. Попри те, що Крим замальовано штрихами, що мало означати, що територія анексована Росією, це створювало враження, ніби півострів є частиною РФ. Редакція одразу ж виправила помилку і визначить санкції щодо автора матеріалу.Громадське дякує читачам, що своєчасно звернули увагу. З початку російської агресії Громадське системно присвячує максимальну увагу незаконній окупації Криму. У нашій редакції працюють вимушені переселенці з Криму, понад три роки виходить щотижнева програма «Громадське.Крим», ми також регулярно готуємо репортажі і фільми про долі політв’язнів у Криму — подібні помилки є неприпустимими для нашої редакції.
ВажливоВажливо
Перевірено
Зберегти