Три роки новій поліції: що змінилося?
4 липня —3 роки патрульній поліції України. А з 2018 ще й день Національної поліції. Відповідний указ президент Петро Порошенко підписав три місяці тому.
4 липня — 3 роки патрульній поліції України. А з 2018 ще й день Національної поліції. Відповідний указ президент Петро Порошенко підписав три місяці тому.
За три роки патрульна поліція почала працювати ще у 28 містах окрім Києва. Кількість поліцейських зросла з двох тисяч до 15-ти. Водночас за останній рік довіра до інституції знизилася майже на 10%.
Чи стала патрульна поліція кращою? Чи можна говорити про масовий відтік поліцейських і брак інструментів та повноважень для ефективної роботи? Про це – у інтерв’ю із заступником голови Національної поліції, керівником патрульної поліції Олександром Фацевичем у програмі «Реформа» о 21:10 на Громадському.
Також з експертом Українського монітору з дотримання прав людини Євгеном Крапивіним говоримо про оновлення складу національної поліції та чи змінилися методи роботи «нових» правоохоронців.
Програма «Реформа» присвячена трансформації українського суспільства і виходить в прямому ефірі на Громадському щопонеділка о 21:00. Ведучий програми Андрій Андрушків запрошує на ефір реформаторів від влади і громадськості, аналітиків та чиновників, аби розуміти реальний хід реформ.
Також дивіться: «Громадське.Схід», «Громадське.Крим»,
«Громадське.Світ», «Простономіка».
Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах.
Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.
- Поділитися: