ENRU

Тристороння група домовилась про роботу підгрупи з безпеки та верифікацію списків полонених

Тристороння контактна група по врегулюванню ситуації на Донбасі в Мінську домовилася про те, що найближчим часом підгрупа з безпеки продовжить свою роботу.

Про це повідомила прес-секретарка представника України в групі Леоніда Кучми Дарина Оліфер у Facebook.

«На засіданні Тристоронньої контактної групи заслухали попередню інформацію глави СММ ОБСЄ Ертурула Апакана про хід розслідування трагічного інциденту, що стався з патрулем СММ ОБСЄ 23 квітня 2017 року Луганській області. Домовилися продовжити роботу підгрупи з безпеки найближчим часом», — повідомила вона.

Вона також зазначила, що в найкоротші терміни повинна буде відбутися верифікація списків утримуваних осіб.

«Така верифікація відбудеться в найкоротші терміни, в ній також візьмуть участь представники ОБСЄ, СБУ, офісу українського омбудсмена, матері утримуваних осіб», — зазначила прес-секретарка Кучми.

Оліфер також нагадала, що українська сторона припинила поставки електроенергії на окуповану частину Луганщини через «цілий комплекс негативних факторів, таких як рейдерське захоплення української приватної та державної власності, відсутність бажання у представників ОРДЛО здійснювати платежі за спожиті електроенергію».

Наступне завдання відбудеться 15 травня. 

Нагадаємо, ТОВ «Луганське енергетичне об'єднання» припинило з 25 квітня постачання електроенергії в неконтрольовану урядом частину Луганської області. 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram