Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо оголосив, що американсько-канадський кордон, закритий через пандемію коронавірусу, не відкриватимуть принаймні до 21 червня.

Про це повідомляє CNN.

При цьому Трюдо не виключив, що відкриття кордону можуть відкласти й після зазначеної дати.

«Ми продовжимо уважно слідкувати за тим, що відбувається у світі й поруч із нами, і ухвалюватимемо відповідні рішення щодо подальших дій», — зазначив канадський прем’єр у вівторок, 19 травня, на пресконференції.

Нагадаємо, через пандемію коронавірусу кордон між Канадою і США закрили, починаючи з 21 березня. Спершу передбачалося, що обмеження триватиме один місяць, утім після цього його неодноразово продовжували за взаємної згоди Оттави й Вашингтона.

Водночас перетинати канадсько-американський кордон у разі поважних підстав, як-от постачання товарів першої необхідності, досі дозволяється.

CNN із посиланням на два джерела в Білому домі також зазначає, що США планують найближчим часом ще більше обмежити в’їзд на свою територію й посилити прикордонні перевірки.

Станом на ранок 19 травня у світі з початку пандемії зафіксували 4 млн 894 тисячі 220 випадків коронавірусного захворювання COVID-19. З них 1 млн 908 тисяч 65 людей одужали та 320 181 — померли. Наразі інфікованими залишається 2 млн 665 тисяч 974 людини.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: