Віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко назвав «цілеспрямованою роботою» появу на двох національних телеканалах карти держави без Криму.

Віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко назвав «цілеспрямованою роботою» появу на двох національних телеканалах карти держави без Криму.

Про це він написав у Twitter.

«Якщо майже водночас на двох українських загальнонаціональних телеканалах прямо напередодні виборів Путіна у Росії у прямому ефірі з’являються карти України без Криму, то це уже не випадковість, а чиясь цілеспрямована робота. Я не вірю у такі технічні помилки! Мають бути прізвища», — сказав він.

Нагадаємо, що телеканал «UA: Перший», що входить до Національної суспільної телерадіокомпанії, ввечері 16 березня помилково показав карту України без Криму.

Пізніше повідомлялося, що телеканал СТБ показав у ефірі карту України без Криму. Це сталося в ефірі програми «Холостяк» від 16 березня. За два дні телеканал опублікував заяву, в якій назвав показ карти  без окупованого півострова «неприпустимою помилкою».

23 серпня 2017-го перед міськрадою у Броварах Київської області вивісили карту України без Криму та окупованого Донбасу.

Міський голова зауважив, що йому невідомо яким чином банер з цією картою потрапив на сцену і вважає це «спланованою провокацією».

Також він підтвердив звільнення з посади глави відділу культури Броварської міськради Інни Савченко. Також її виключили з партії УКРОП.

У Генпрокуратурі повідомили, що інцидент з картою без Криму в Броварах розслідують як сепаратизм. 

Поділитись: