Заступник голови Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука заявив, що необхідності у роботі Громадської ради при Міністерстві немає.

Заступник голови Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука заявив, що необхідності у роботі Громадської ради при Міністерстві немає.

Про це він сказав в ефірі програми «Громадське.Схід».

«Це абсолютно недієвий атавізм і гра в псевдодемкратію, не більше того. Це схоже на інститут радників, який свого часу при Януковичу трансформувався у «смотрящіх». От ми пройшли в Міністерстві через схожу процедуру. Була така персона, яку одна з народних депутаток хотіла зробити «кишеньковою смотрящою»», — сказав Тука.

«Що таке дорадчий орган? Я звик брати на себе персональну відповідальність за всі рішення. І мені байдуже будь-які поради», — додав Тука.

Нагадаємо, вибори до Громадської ради МінТОТ не визнали 25 громадських організацій. 

«Громадські організації вимагають від Міністерства з питань тимчасово окупованих територій не затверджувати персональний склад Громадської ради, провести відповідну оцінку документів Установчих зборів та провести голосування до складу Громради, використовуючи голосування онлайн за прикладом Міністерства охорони здоров’я України», — йдеться у заяві.

Близько 10 громадських організацій покинули залу голосування, аби продемонструвати свою незгоду.

Долучилися до заяви «Восток-SOS», «Донбас-SOS», Луганська обласна громадська правозахисна жіноча організація «Чайка» та інші.

24 січня 2017-го кандидати в громадську раду при Міністерстві з питань окупованих територій влаштували бійку

До складу Громадської ради при Міністерстві можуть бути обрані представники інститутів громадянського суспільства, які провадять свою діяльність та в статуті (положенні) яких передбачені завдання та визначені цілі, що стосуються питань, пов’язаних з окупованою територією, гуманітарною допомогою громадянам цих територій, захистом їхніх прав та іншим.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile