Центр окупованого Луганська блокують невідомі люди у військовій формі без знаків розрізнення. Захоплені деякі адміністративні будівлі

Центр окупованого Луганська блокують невідомі люди у військовій формі без знаків розрізнення. Захоплені деякі адміністративні будівлі.

Про це повідомляють інформаційні ресурси бойовиків самоназваної «ЛНР».

Згідно з джерелами російського видання «Новая газета», невідомі у військовій формі озброєні стрілецькою зброєю і мінометами. Ватажок самоназваної «ЛНР» Ігор Плотницький наказав їм звільнити місто, однак це звернення проігнорували.

«Новая газета» також повідомила, що співробітники так званої «Народної ради» та інших «адмінбудівель» розпущені по домівках.

Так звані «сили безпеки самоназваної ЛНР» коментувати ситуацію відмовляються.

Напередодні так званого «міністра внутрішніх справ» самоназваної «ЛНР» Ігоря Корнета тимчасово відсторонили.

Сьогодні, 21 листопада, сам Корнет виступив із заявою, у якій стверджує, що вночі силами так званого «МВС ЛНР» нібито «припинено діяльність української диверсійно-розвідувальної групи, яка намагалася проникнути на територію республіки». Також він заявив, що «більшість диверсантів затримано».

Корнет заявив, що не збирається йти у відставку.

Відзначимо, що відео з присутніми на вулицях окупованого Луганська силовиками оприлюднив канал самоназваної «ЛНР» під назвою «ГТРК ЛНР».

Корнет заявив, що силовиками отримані докази «причетності директора «ГТРК ЛНР» Анастасії Шуркаєвої до діяльності українських спецслужб».

Раніше ватажок самоназваної «ЛНР» Плотницький звинуватив Корнета в тому, що він упродовж 3-ох років «незаконно» жив у будинку мешканки окупованого Луганська й виселив його звідти. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Доноси та арешти в «ЛНР»: Плотницький намагається утримати владу

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile