Технології

Цукерберг заявив про можливість використання криптовалюти у сервісах Facebook

5 січня, 2018 15:19
Технології/Цукерберг заявив про можливість використання криптовалюти у сервісах Facebook
Зберегти
Вигляд
Генеральний директор соціальної мережі Facebook Марк Цукерберг заявив про можливість використання криптовалюти у сервісах сайту.

Генеральний директор соціальної мережі Facebook Марк Цукерберг заявив про можливість використання криптовалюти у сервісах сайту.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Цукерберг повідомив, що серед його планів на наступний рік — захист Facebook від втручання з боку національних держав. За його словами, уряди, які шпигують за своїми громадянами, схилили багатьох користувачів до думки, що технології лише централізують, а не децентралізують владу.

«Існують два важливих контртренди — шифрування і криптовалюта — які забирають владу у централізованих систем і повертають її у руки народу. Водночас це супроводжується ризиком неможливості їх контролювання», — зазначив Цукерберг.

«Я зацікавлений у тому, щоб заглибитися в це питання і дізнатися про позитивні і негативні аспекти цих технологій, а також про те, як можна їх використовувати у наших службах», — додав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Facebook попереджатиме про політичну рекламу

Нагадаємо, Євросоюз запровадить посилену систему правил обігу криптовалюти та онлайн-платежів через «ризик відмивання коштів та фінансування тероризму».

Пов`язані новини