Політика

ЦВК оскаржить у суді скасування виборів до райрад Києва

Політика/ЦВК оскаржить у суді скасування виборів до райрад Києва
Зберегти
Вигляд

У Центральній виборчій комісії не згодні з рішенням Окружного адміністративного суду Києва про відтермінування виборів до районних рад столиці на невизначений термін і мають намір його оскаржити у судовому порядку.

Про це повідомив заступник голови ЦВК Андрій Магера у Facebook.

Він зазначив, що рішенням суду також було заборонено ЦВК вчиняти будь-які дії щодо виборів депутатів районних рад у столиці аж до набрання чинності постановою суду за результатами розгляду позову.

«Знаєте, коли наступне засідання цього суду? Аж 9 лютого! Тобто, тоді, коли закінчаться усі терміни для подання кандидатур до складу районних у місті Києві виборчих комісій і формування нового складу цих ТВК Центральною виборчою комісією. Цікаво, правда? Знову ж таки, це ще не все. Таке засідання суду буде також підготовчим», – повідомив Магера.

Тому ЦВК збирається подати 28 січня апеляцію в Київський апеляційний адміністративний суд на таке рішення Окружного адмінсуду Києва.

Заступник голови Центрвиборчкому зазначив, що адміністративний позов було подано на постанову ЦВК від 25 грудня 2015 року про вибори депутатів районних у місті Києві рад громадською організацією «Наждак».

Магера повідомляє, що суд відхилив клопотання ЦВК про залучення Київської міської ради як третьої особи в процесі.

/ фото Андрія Магери via Facebook

Пов`язані новини