Екссекретар Ради національної безпеки й оборони України Олександр Турчинов програв суд проти журналістів Bihus.Info, які стверджували, що він причетний до діяльності фінансових компаній ТОВ «Абсолют Фінанс», ТОВ Магнат» та ТОВ «Октава Фінанс», а також впливав на податкові органи з метою ухиляння зазначених компаній від сплати податків.

Про це повідомило Bihus.Info.

Верховний суд скасував рішення Печерського суду та Київського апеляційного суду щодо задоволення позовів Турчинова.

Раніше Печерський районний суд визнав, що журналісти розповсюдили недостовірну інформацію про тодішнього секретаря РНБО, та зобов’язав медіахолдинг ТРК «Люкс» (до якого входять «Радіо Люкс», «Радіо Максимум» та «24 канал», — ред.), видання «Українська правда», а також журналістів Дениса Бігуса і Надію Бурдєй спростувати раніше розповсюджену інформацію.

Крім того, суд стягнув з відповідачів по 1,2 тисячі гривень судового збору на користь Турчинова.

Нагадаємо, у випуску програми «Наші гроші», який вийшов 1 травня 2017 року, автори стверджували, що Турчинов та його родина причетні до компаній ТОВ «Абсолют Фінанс», ТОВ Магнат» та ТОВ «Октава Фінанс», які володіють понад 1,2 тисячі пунктами обміну валют.

Також зазначалось, що ці пункти обміну не мають касових апаратів і тому не надають автоматичної звітності до Держфіскальної служби.

Поділитись: