Війна

Туреччина провела арешти і завдала військової відповіді через теракт у Стамбулі

Війна/Туреччина провела арешти і завдала військової відповіді через теракт у Стамбулі
Зберегти
Вигляд
В Туреччині затримали 118 членів Народно-демократичної партії, яких підозрюють у причетності до Робітничої партії Курдистану. Також турецькі ВПС нанесли удари по курдським позиціям в Іраку

У п’яти турецьких провінціях контр-терористичні сили поліції затримали 118 членів опозиційної Народно-демократичної партії. Про це повідомляє Hurriyet Daily News.

Керівники партійних філій були заарештовані у Стамбулі, Анкарі, Манісі, Мерсіні та інших містах в результаті поліцейських рейдів рано вранці 12 грудня.

Більшість партійних діячів було заарештовано в Мерсіні — всього 51 особа.

Усіх заарештованих підозрюють у пропаганді терору і зв’язках із незаконною в Туреччині Робітничою партією Курдистану.

Як повідомляє «Интерфакс», турецька військова авіація завдала удару по позиціях Робітничої партії Курдистану на півночі Іраку у відповідь на теракти, що відбулися у Стамбулі 10 грудня.

Зазначається, що у ході бомбардувань знищені штабна інфраструктура, вогневі позиції та укриття.

Удари були нанесені через кілька годин після того, яка одне з відгалужень РПК взяло на себе відповідальність за теракт у Стамбулі.

Раніше повідомлялося, що відповідальність за теракт у Стамбулі взяло на себе курдське угрупування «Соколи свободи Курдистану».

Нагадаємо, 10 грудня у Стамбулі після футбольного матчу в районі Бешикташ відбулось два вибухи, які зачепили поліцейські позиції.

Кількість загиблих склала 38 осіб. Більшість з них — поліцейські.

Пов`язані новини