Генеральний штаб збройних сил Туреччини заявив, що у Росії були координати місцеперебування турецьких військових, які загинули в результаті російського авіаудару в Сирії.

Генеральний штаб збройних сил Туреччини заявив, що у Росії були координати розташування турецьких військових, які загинули в результаті російського авіаудару в Сирії.

Про це повідомляє Daily Sabah.

Згідно із заявою, країни обмінювалися координатами для запобігання інцидентів протягом місяця. А загиблі військовослужбовці перебували в одному і тому ж будинку протягом десяти днів.

У Генштабі підкреслили, що заява зроблена, аби спростувати недавнє твердження Кремля, яке може викликати «невірне уявлення, що дії турецької сторони зіграли свою роль в аварії»,— йдеться у повідомленні.

Раніше у Кремлі заявили, що Росія нанесла авіаудар по турецьких військових через помилкові координати, надані Туреччиною. 

Нагадаємо, 9 лютого Авіація Росії завдала удару по турецьких військових у Сирії. В результаті бомбардування загинули троє турецьких військовослужбовців, 11 – було поранено.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: