Світ

Туреччина вважає, що саудівського журналіста Хашоггі вбили у консульстві в Стамбулі — Reuters

7 жовтня, 2018 23:57
Світ/Туреччина вважає, що саудівського журналіста Хашоггі вбили у консульстві в Стамбулі — Reuters
Зберегти
Вигляд
Влада Туреччини вважає, що відомий саудівський журналіст Джамал Хашоггі, який зник 4 дні тому, був у битий у консульстві Саудівської Аравії в Стамбулі, де його й востаннє бачили.

Влада Туреччини вважає, що відомий саудівський журналіст Джамал Хашоггі, який зник 4 дні тому, був у битий у консульстві Саудівської Аравії в Стамбулі, де його й востаннє бачили.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на 2 турецьких джерела.

«За попередніми даними турецької поліції, Хашоггі був убитий в консульстві Саудівської Аравії у Стамбулі. Ми вважаємо, що вбивство було зумисним, і тіло згодом вивезли з консульства», — сказав співрозмовник Reuters.

Джерела не повідомили агентству, як, за їхніми оцінками, було здійснено вбивство журналіста.

Співрозмовники  Reuters у консульстві Саудівської Аравії заперечили, що Хашоггі був убитий в дипустанові і заявили, що звинувачення Туреччини необґрунтовані.

Джерело зазначило, що 6 жовтня у Стамбул прибула група безпеки, включаючи слідчих з Саудівської Аравії, для участі в розслідуванні зникнення Хашоггі.

Туреччина викликала посла Саудівської Аравії після зникнення журналіста Хашоггі.

Нагадаємо, 3 жовтня саудівський журналіст Джамал Хашоггі, відомий своєю критикою влади Саудівської Аравії, зник після візиту до консульстваСаудівської Аравії в Стамбулі. Про зникнення повідомила його наречена. 

За даними турецької влади, Хашоггі не покидав територію консульства.

Проте представники Саудівської Аравії заперечують, що Хашоггі знаходиться в консульстві.

Джамал Хашоггі у 2017 році покинув батьківщину, щоб уникнути переслідувань за свої погляди і переїхав до США. Протягом року він писав для Washington Post, критикуючи політику Саудівської Аравії щодо Катару, Канади, Ємену та засуджуючи переслідування владою країни інакодумців.

Пов`язані новини