Twitter представив функцію, яка приховує твіти політиків, якщо ті порушують правила соцмережі. Нові правила поширюються на позначених галочкою верифікації представників державної влади і кандидатів на державну посаду з більш ніж 100 тисячами підписників.

Про це компанія повідомила в своєму блозі.

Якщо в сервісі вирішать, що твіт порушує правила, то команда модераторів буде вирішувати, чи є публікація «питанням суспільної важливості». Якщо так, то замість твіта з'явиться табличка, яка повідомляє про порушення.

«У тих випадках, коли твіт порушує наші правила, і ми не бачимо, що в інтересах суспільства краще залишити його, будемо вимагати, щоб власник аккаунта видалив твіт», — ідеться у повідомленні компанії.

Твіт із таким сповіщенням рідше з'являтиметься на платформі. Він зникне з рекомендацій, вікна «Якщо ви пропустили», повідомлень і сторінки «Цікаве». Правило не застосовуватимуть до твітів, що опубліковані до введення нової функції.

Нагадаємо, в січні 2018 року користувачі просили заблокувати акаунт Дональда Трампа в Twitter. Сервіс відповів, що видалення його суперечливих твітів не принесе користі, оскільки подібні кроки приховуватимуть важливу інформацію, яку люди зможуть побачити і обговорити та посперечатися з президентом.

У серпні 2018 року Трамп заявив, що компанії Twitter, Facebook і Google намагаються «замовчувати думки прихильників Республіканської партії». На підтвердження своїх слів він написав у Twitter, що Google публікував на своєму сайті всі звернення попереднього президента Барака Обами до нації, проте припинив цю практику з приходом влади самого Трампа.

Поділитись: