Народна депутатка Юлія Тимошенко подала до суду на журналістів за розслідування, в якому йдеться про зв'язок її родини з мережею ломбардів.

Народна депутатка Юлія Тимошенко подала до суду на журналістів за розслідування, в якому йдеться про зв’язок її родини з мережею ломбардів.

Про це повідомляє УП з посиланням на «Українські новини».

Вони заявила, що подала позов до суду з вимогою спростувати інформацію про зв’язок її сім’ї з ломбардами.

«Ніколи в житті ні я, ні моя сім’я не мали стосунку до будь-яких ломбардів. Я прошу спростувати це в прямому ефірі», — сказала Тимошенко.

У розслідуванні програми «Наші гроші» йшлося, що родина Тимошенко отримала 2,4 мільйона гривень доходу від кіпрської компанії Diafox Consulting Limited, яка володіє мережею ломбардів «Дешева готівка».

Також у матеріалах журналісти повідомляли, що головний офіс ломбарду розташований за адресою вулиця Героїв Севастополя 48, офіс 207 у Києві. У тій же будівлі, де й офіс обласного відділення «Батьківщини». Його голова, Костянтин Бондарєв заявив, що офіс партії не має ніякого стосунку до ломбардів.

Журналісти програми своєю чергою вимагають у Бондарєва вибачень за те, що він назвав журналістку Мар’яну Мотрунич  проституткою. Якщо Бондарєв та представники партії не вибачаться, журналісти програми обіцяють подати до суду.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: