Тисячі сирійців застрягли в районі Алеппо через призупинення евакуації з двох шиїтських сіл в обмін на сунітських повстанців та їхніх родин. Затримка виникла через те, що повстанці в Забадані — одному з міст, включених в угоду,— не надали безпечний коридор

Тисячі сирійців застрягли в районі Алеппо через призупинення евакуації з двох шиїтських сіл в обмін на сунітських повстанців та їхніх родин. Затримка виникла через те, що повстанці в Забадані — одному з міст, включених в угоду,— не надали безпечний коридор.

Про це повідомляє сирійська моніторингова група з прав людини, передає Reuters.

Згідно з останньою угодою, сотні повстанців і їхні родини покинули місто Мадая поблизу Дамаска і були евакуйовані до міста Алеій. Звідти вони відправляться до провінції Ідліб. У свою чергу урядові біці і жителі шиїтських сіл досягли околиць Алеппо.

«У нас немає питної води або їжі. Ми сумні і сердиті через те, що сталося», — сказав один із мешканців, очікуючих евакуації.

Раніше повідомлялося, що в результаті авіаударів по мечеті на півночі Сирії в провінції Алеппо загинули щонайменше 42 людини, понад 100 осіб отримали поранення.  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Річниця війни в Сирії: 10 підсумків про «глобальне поле бою».

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: