Протягом 2018 року в Україні викрали майже 3 тисячі кілометрів кабелів стаціонарного телефонного зв'язку, тобто щодня в середньому викрадали по 7,6 кілометра телефонних дротів.

Відповідну статистику наводять в операторі стаціонарного телефонного зв’язку, компанії «Укртелеком».

«Протягом минулого року злодії вкрали майже 3 тисячі кілометрів кабелю «Укртелекому», тобто в середньому щодня цупили по 7,6 кілометра або 5,3 метра мідного кабелю щохвилинно», — йдеться у повідомленні компанії.

Зазначається, що кількість крадіжок кабелів минулого року зросла. Так, у Києві таких випадків у 2018 році було на 70% більше.

«Загалом по країні у 2018 році за протиправне посягання на телекомунікаційне обладнання компанії було порушено понад 20 тисяч справ. За скоєні злочини та затримано 1,7 тисяч осіб. Переважній більшості з них пред’явлено підозру в скоєнні звичайної крадіжки (ст. 185 КПК України), що дещо пом’якшує суворість покарання», — повідомляють в «Укртелекомі».

Там також додають, що у більш ніж 30% випадків відновлені компаніями дроти знову викрадалися.

Раніше повідомлялось, що через значний трафік в «Укртелекомі» повідомляли, що клієнти компанії залишилися без інтернету.

Нагадаємо, суд не задовольнив позов Фонду державного майна України про скасування договору приватизації «Укртелекому» компанією олігарха Ріната Ахметова ЕСУ.

Раніше Верховний суд задовольнив вимоги Ощадбанку до «Укртелекому» на суму 850 млн грн.

Поділитись: