Війна

У Бахмуті «блокадники» не віддають захоплений тепловоз — поліція

17 лютого, 2017 13:35
Війна/У Бахмуті «блокадники» не віддають захоплений тепловоз — поліція
Зберегти
Вигляд
lead
У Бахмуті Донецької області представники «торгової блокади» окупованого Донбасу відмовляються повертати захоплений тепловоз.

У Бахмуті Донецької області представники «торгової блокади» окупованого Донбасу відмовляються повертати захоплений тепловоз.

Про це повідомляє прес-служба поліції Донецької області.

У поліцію звернулися представники Донецької залізниці через те, що «блокадники» відмовилися віддавати захоплений раніше тепловоз.

«Машиніст у супроводі дільничного офіцера поліції прийшли сьогодні к місцю блокування у Бахмуті і попросили передати їм тепловоз для того, аби вони могли його забрати. Їм було відмовлено», — йдеться у повідомленні.

Також у поліції зазначають, що «блокадники» підпалили перед тепловозом шини. На місце відправили машину Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Поліція спростувала інформацію про підготовку штурму.

Раніше «Штаб блокади» повідомив, нібито їх збираються штурмувати.

«Нещодавно з Костянтинівки виїхали 50 спецпризначенців на 2 автобусах, ризик штурму залишається надзвичайно високим», — повідомляють учасники «блокади».

Також вони написала про наявність машини ДСНС.

«Також під'їхала пожежна машина, що також є недобрим знаком», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 26 грудня добровольці оголосили про блокаду окупованих територій. Колишній в.о. начштабу батальйону «Айдар» Валентин Лихоліт пообіцяв не пропускати метал, вугілля, деревину та промислові партії алкоголю і сигарет.

Водночас, секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що рішення групи добровольців про блокування непідконтрольних владі України територій Донецької і Луганської областей перебуває виключно у компетенції президента України.

6 лютого на трасі під Бахмутом стались сутички учасників «блокади» з поліцією. У свою чергу, міністр із питань тимчасово окупованих територій Вадим Черниш вважає, що дії учасників «економічної блокади» окупованого Донбасу суперечать українському законодавству, а тому дії поліції щодо «блокадників» є абсолютно обґрунтованими.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини