У Балаклії Харківської області на очищеній від боєприпасів території виявили 23 пошкоджених будівлі від вибухів в результаті пожежі на арсеналі.

У Балаклії Харківської області на очищеній від боєприпасів території виявили 23 пошкоджених будівлі від вибухів в результаті пожежі на арсеналі.

Про це під час брифінгу в Балаклії сказала голова Харківської ОДА Юлія Світлична.

«На сьогодні нарахували вже 23 об'єкти з різним ступенем пошкодження. Ця робота проводиться. Об'єкти, безумовно, додаватимуться. Ступінь пошкоджень буде різна. Це і житлова, і соціальна сфери», — сказала Світлична. 

Голова Балаклійської РДА Степан Масельський зазначив, що 10% міста – без світла, а процес підключення до газопостачання займе від 4-х до 5-ти днів.

«Стосовно електроенергії, у нас близько 10% міста – без світла. Наші електричні мережі знаходяться біля технічної території арсеналу. Ми не можемо туди підійти, доки Міністерство оборони не завершить відповідні роботи. Світло у Борщівку зможемо подати о 22:00. У Яковенкове та Вербівку, куди можуть повертатися жителі, електрику вже подано», – сказав Масельський.

Нагадаємо, у Балаклії Харківської області близько третьої години ночі 23 березня сталась пожежа, що призвело до вибухів на складі боєприпасів.

Повітряний простір над місцем події закритий. Також припинено автомобільний і залізничний рух. 23 березня 54-річна жінка дістала важке поранення у скроню. Радіус евакуації становить 10 км. За словами прем’єра Гройсмана, вибухи можуть тривати від 3 до 7 днів.

Також повідомлялось,  що під завалами у Балаклії знайшли поранену жінку. Також під завалами знайдене тіло ще одної людини.

Станом на 8:00 24 березня у Балаклії сапери почали розміновувати територію поблизу складів з боєприпасами

В Міноборони повідомили, що станом на 24 березня пожежу на арсеналі в Балаклії загасили, триває ліквідації її наслідків.

Громадське також підготувало storymap про найбільш резонансні випадки пожеж і вибухів на складах боєприпасів України, подібні до нинішньої ситуації у Балаклії.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: